Nr katalogowy: 406

Alfred BARYE (1839-1882) - według

Nr katalogowy: 406

Lew walczacy z wężem

brąz patynowany, cokół marmurowy,
sygn.: BARYE oraz znak odlewni
ok. 1870, odlew z końca XX w.