Nr katalogowy: 274

Franciszek PITSCHMAN (1758-1834)-przypisywany

Nr katalogowy: 274

Achilles, Patroklos i Tetyda

olej, płótno, 62,5 x 46,5 cm;
opisany na odwocie: Achille. Patrocle. Thetis / Esquisse / par Jos Pitschman