Nr katalogowy: 270

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 270

Motyw śródziemnomorski, 1929

olej, tektura, 40 x 65 cm
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA. 1929