Nr katalogowy: 260

Wacław CHODKOWSKI (1878-1953)

Nr katalogowy: 260

Chłopiec w krakusce, 1916

olej, płótno, 36 x 24 cm;
sygn. p. d.: W Chodkowski / 1916