Nr katalogowy: 258

Moritz PLASCHKE (1818-1888)

Nr katalogowy: 258

Dziewczyna na tle pejzażu, 1837

olej, płótno dublowane, 38 x 33 cm;
sygn. p. d.: M. Plaschke 1837