Nr katalogowy: 253

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 253

W hołdzie Ludwikowi Zamenhofowi, 1912

olej, płótno naklejone na tekturę, ok. 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912