Nr katalogowy: 240

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 240

Kirgiz z koniem

olej, tektura fakturowana, 24 x 18 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak/ 28.