Nr katalogowy: 236

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 236

Portret mężczyzny na koniu - szkic, 1921

olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno,
37,5 x 47 cm (w świetle oprawy);