Nr katalogowy: 227

Józef SZERMENTOWSKI (1833-1876)

Nr katalogowy: 227

Przeprawa, 1856

olej, płótno dublowane, 50,5 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: J. Szermentowski/ 1856