Nr katalogowy: 212

Samuel FINKELSTEIN (1890-1942)

Nr katalogowy: 212

Pejzaż górski [Pejzaż leśny], ok. 1925

akwarela, papier, 31 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu po środku: Sam. Finkelstein