Nr katalogowy: 202

Włodzimierz SERAFIN (1905 -?)

Nr katalogowy: 202

W porcie, 1971

akwarela, papier, 36 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wł Serafin 1971 (ołówkiem)