Nr katalogowy: 106

Stanisław MUCHA (1895-1976)

Nr katalogowy: 106

Weteran z powstania styczniowego, 1917

litografia, papier, 61 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Mucha 5/5. 17 (ołówkiem)