Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Nr katalogowy: 334
Obraz 2012 - Kosarzyska Procesja, 1996
olej, płyta, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2012/69.