Nr katalogowy: 309

Igor PRZYBYLSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 309

181-050 PCC 57, 2007

akryl, płótno, 60 x 81 cm; sygn. pd.: IP'07; opisany na blejtramie