Aqualoopa

1
Santa Clara akryl, tusz, płótno 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Aqualoopa

2
Muertol akryl, tusz, płótno, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 000 zł

BREMS

3
Bez tytułu druk, papier, tektura, 70 x 70 cm
sygn. p.d.: 11. Brems
Cena wywoławcza. 500 zł

BREMS

4
Bez tytułu druk, papier, tektura, 70 x 70 cm;
sygn. p.d.: Brems .11
Cena wywoławcza. 500 zł

BEZT

5
Zatrute jabłko akryl, olej, płyta, 67 x 112 cm;
niesygnowany
Cena wywoławcza. 2 500 zł

BEZT

6
Puszka Pandory akryl, olej, płyta, 112 x 67 cm;
sygn. p.d.: Gapski 2011
Cena wywoławcza. 2 500 zł

CHAZME

7
Spacer płótno, technika mieszana, 90 x 60 cm;
sygn.p.d.: CHA/ZME/718
Cena wywoławcza. 2 500 zł

CHAZME

8
Gniazda płótno, technika mieszana, 100 x 50 cm;
sygn. p.d.: CHA/ZME/718
Cena wywoławcza. 2 000 zł

CIAH-CIAH

9
Faces of Deth spray, płótno, 20 x 20 cm (każdy);
sygn. na odwrocie: Ciah 2009 (każdy)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

CIAH-CIAH

10
Opposition skulls spray, płótno, 30 x 30 cm (każdy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

CIAH-CIAH

11
Pyraminds Deer spray, płótno, 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: Ciah 2009
Cena wywoławcza. 600 zł

Czarnobyl

12
motor technika własna, płótno, 69,5 x 99,5 cm;
sygn. na odwrocie: CZARNOBYL / 2009
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Czarnobyl

13
teichenbeschleunigerv.03 technika własna, płótno, 105 x 89 cm;
sygn. p.d.: CZARNOBYL
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Czarnobyl

14
körperwelten 03 technika własna, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Lump

15
Sir akryl, ołówek, płyta, 60 x 53 cm
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Lump

16
Madame technika mieszana, płyta, 100 x 55 cm (owal)
sygn. p.d.: Lump
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lump

17
Lump Works akryl, spray, ołówek, płótno, 120 x 150 cm
sygn.p.d.: Lump...
Cena wywoławcza. 3 000 zł

PETER FUSS

18
Art is a good deal akryl, płótno, 40 x 40 cm;
Sygn. na odwrocie: FUSS 2011
Cena wywoławcza. 1 500 zł

GREGOR GONSIOR

19
Bez tytułu tusz, papier, 34 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: GREGOR GONSIOR 2010
Cena wywoławcza. 500 zł

GREGOR GONSIOR

20
bez tytułu papier, tusz, 34 x 26,5 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 500 zł

GORO

21
Billy Default akryl, marker, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: goro / 2009
Cena wywoławcza. 300 zł

GORO

22
Harvest spray, płótno, 30 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 700 zł

MRUFIG

23
Dyptyk akryl, płyta wiórowa, 75,5 x 67,2 cm (każda)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

MRUFIG

24
Portret akryl, płyta wiórowa, 85,5 x 67 cm;
sygn.p.d.: MRUFIG
Cena wywoławcza. 800 zł

Jola Kudela

25
Pieta Papier: Nepal Lokta
druk - 41,8 x 63 cm
sygn.: T.2/10 NL Jola Kudela 2010
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jola Kudela

26
Tycjan Papier: Nepal Lokta
druk - 42 x 60,9 cm
sygn.: Pieta 3/10 NL Jola Kudela 2010
Cena wywoławcza. 1 500 zł

M-city

27
M-CITY 391 akryl, spray, płótno, 120 x 80 cm;
opisany na odwrocie: "M-CITY 390" / MARIUSZ WARAS 2011 / M-city
Cena wywoławcza. 5 000 zł

M-City

28
M-City 390 akryl, spray, płótno, 80 x 120 cm;
opisany na odwrocie: "M-CITY 391" / MARIUSZ WARAS 2011 / M-city
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Nawer

29
Industrial A spray, technika mieszana, płótno, 24 x 30 cm; (36 x 42 cm z oprawą)
sygn. na odwrocie: nieczytelnie 2006
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Nawer

30
Industrial B spray, technika własna, płótno, 24 x 30 cm; (36 x 42 cm w oprawie)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ne Spoon

31
Bez tytułu ceramika, spray, blacha, 43,7 x 58,7 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ne Spoon

32
Bez tytułu ceramika, spray, blacha, 43 x 43,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Olin Gutowski

33
Bez tytułu cienkopis, marker, płótno, 40 x 50 cm
sygn.p.d.: OLIN
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Olin Gutowski

34
Bez tytułu cienkopis, papier, 39,5 x 50,8 cm
sygn.p.d.: OLIN 2010
Cena wywoławcza. 700 zł

Olin Gutowski

35
Bez tytułu cienkopis, papier, 29.9 x 41,5 cm
sygn.p.d.: OLIN 2011
Cena wywoławcza. 700 zł

Otecki

36
Sunlight linoryt, papier, 100 x 70 cm (arkusz), 80 x 61 cm (odbitka)
sygn. dół E/A linoryt "Sunlight" Otecki 2011 / stempel
Cena wywoławcza. 400 zł

Otecki

37
Gemini linoryt, papier, 100 x 70 cm (arkusz), 80,5 x 60 cm (odbitka)
sygn. dół 1/3 linoryt "Gemini" Otecki 2011 / stempel
Cena wywoławcza. 400 zł

Pikaso

38
Bez tytułu akryl, spray, papier, tektura, 40 x 62 cm
sygn. na odwrocie: PIKASO / ONER / 2011
Cena wywoławcza. 700 zł

Pikaso

39
Para portretów akryl, papier, płótno, 13 x 18 cm i 18 x 13 cm
sygn. na odwrocie: PIKASO / ONER / 2011 (oba)
Cena wywoławcza. 600 zł

Tone

40
Catch him! akryl, płótno, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Robert Proch/"Catch him!" 2009 / 80 x 80
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tone

41
Skrzyżowanie akryl, płótno, 92 x 73cm
sygn. na odwrocie: ProchRobert /"Crossroads" 2010
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Natalia Rak

42
With Heart in Hands sitodruk, papier, 99,5 x 69,5 cm (każdy)
sygn. na dole: 1/1 Natalia Rak (każdy)
Cena wywoławcza. 500 zł

Natalia Rak

43
Mysterious Lover sitodruk, papier, 99,5 x 69,5 cm (każdy)
Cena wywoławcza. 750 zł

Resko

44
Bez tytułu akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: RESKO2011
Cena wywoławcza. 600 zł

Resko

45
bez tytułu płótno, akryl, 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: RESKO2011
Cena wywoławcza. 700 zł

Sainer

46
E akryl, olej, płótno, 120 x 60
opisany na odwrociu: BLEJZYK / PRZEMEK / BLEJZYK / SAINER / "E" 2008
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Sainer

47
Hate akryl, olej, płyta MDF, 142 x 109,5 cm
opisany na odwrociu: BLEJZYK / PRZEMEK/BLEJZYK / SAINER/ "HATE" 2010
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Sepe

48
Deal, 2011 akryl, tusz, płótno, 120 x 60 cm
sygn.p.d.: S E P E
Cena wywoławcza. 2 000 zł