Nr katalogowy: 705

Nr katalogowy: 705

Podstawa lampy elektrycznej

w kształcie putta
brąz, odlew cyzelowany, złocony; marmur;
Warszawa, firma Braci Łopieńskich, lata 20/30. XX w.