Nr katalogowy: 278

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 278

Wachlarz ze sceną rodzajową

olej, pióra mahoniowe, 29,5 x 53 cm;
sygn. z prawej: J Malczewski
oraz napis: 1900 (data dopisana później)