Nr katalogowy: 270

MICHAJŁOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 270

Wnętrze pałacu, 1912

olej, płótno, 76 x 62 cm;
sygn. l. d.: A. Michajłowski / 1912 (cyrylicą)