Nr katalogowy: 267

Frantisek MRAZEK (1876-1933)

Nr katalogowy: 267

Dziewczynka w wiejskiej chacie, ok. 1910

olej, karton, 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F Mrazek