Nr katalogowy: 265

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 265

Dolce et decorum est pro patria mori

olej, płótno, 201,3 x 150 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1930