Nr katalogowy: 259

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 259

Wiejskie zagrody, 1947

olej, płótno, 60 x 72 cm;
sygn. p. d.: S. KRZYSZTAŁOWSKI III 1947.