Nr katalogowy: 249

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 249

Pola - Witkowice pod Krakowem, 1953

olej, sklejka, 51 x 65 cm;
sygn. p. d.: K. PODSADECKI -1953-