Nr katalogowy: 239

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 239

Z ziemi lubelskiej I, 1947

olej, tektura, 21,5 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1947