Nr katalogowy: 235

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 235

Ulica w Kairze, 1924

olej, tektura, 37,5 x 41 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko Le Caire 1924