Nr katalogowy: 233

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)

Nr katalogowy: 233

Taras na Capri, przed 1939

olej, sklejka, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki , napis autorski l. d.: Capri