Nr katalogowy: 226

Zbigniew SUCHODOLSKI (1911- ?)

Nr katalogowy: 226

Martwa natura z kwiatami i owocami

ok. 1938;
olej, sklejka, 60,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Z. Suchodolski