Nr katalogowy: 224

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 224

Olszynka Grochowska, ok. 1912

olej, deska mahoniowa (ze szpongami), 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak