Nr katalogowy: 331

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 331

Obraz 1117 (SZTOKHOLMSKI), 1987

olej, płyta, 30 x 39 cm; sygn. p. g.: DG 1117/87