Władysław ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Nr katalogowy: 332
Via del Seminario, Rzym, 1968
olej, płótno, 81 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d.: W. ZAKRZEWSKI 1968