Nr katalogowy: 268

Władysław PODKOWIŃSKI (1866-1895)

Nr katalogowy: 268

Ogrodnik [Ogrodnik z taczką], 1894

olej, płótno, 65 x 54,3 cm;
sygn. l. d.: and. ansgary / 94 / RADACHÓWKA