Wyniki wyszukiwania
Alicja HALICKA (1894-1975)
Lot No.219
Pagórki w Chaumont
olej, płótno, 81 x 54 cm;sygn. p. g.: Halicka
Cena wywoławcza.
46 000 zł
Jan KLĘPIŃSKI (1872-1913)
Lot No.219
Wieczór nad morzem, 1905
olej, płótno, 60 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: J. Klępiński 1905.
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)
Lot No.219
Kwiaty na stole, 1933
akwarela, tektura, 29,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: St. Fabijański 1933
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Leonard WINTOROWSKI (1886 - 1927)
Lot No.219
Odpoczynek ułanów
olej, płótno, 68 x 115 cm;
sygn. p. d.: Leonard Wintorowski / Warszawa 1923
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Lot No.
219
Filiżanka ze spodkiem
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Miśnia, 2 ćw. XIX w.
Miśnia, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
50 zł
Lot No.
219
Podgrzewacz do potraw z talerzem
plater sygnowany
wys. 12 cm, średn. 24,5 cm
wys. 12 cm, średn. 24,5 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Lot No.
219
Pieta
stop metalu (?) patynowany, wys. ok. 40 cm
nieokreślony artysta, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
219
Para aniołków
drewno, złocone; wys. 23,5 cm oraz 25,5 cm;
XX w., w typie przedstawień barokowych
Cena wywoławcza.
3 000 zł
A. MOILLER
Lot No.219
Pejzaż o zachodzie słońca
olej, płótno; 49 x 70,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Moiller.
sygn. p. d.: A. Moiller.
Lot No.
219
Figura putta z ulem pszczelim - alegorii smaku?
drewno polichromowane, złocenia; wys. 41 cm.
Europa Środkowa, XVIII / XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Lot No.
219
Pieta
drewno polichromowane; wys. 32 cm, szer. 22 cm, głęb. 10 cm.
Małopolska, Borzęcin, przysiółek Ryki, XVIII/XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)
Lot No.219
Kompozycja z centaurem
gwasz, karton; 130 x 82 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 11 000 - 12 000 zł
estymacja: 11 000 - 12 000 zł
Lot No.
219
Głowa aniołka
drewno polichromowane, złocenia; 20 x 24 cm.
Małopolska, XVIII w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Małopolska, XVIII w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
Lot No.
219
Aniołek
drewno polichromowane, złocone; wys. 52 cm; szer. 32 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
3 000 zł
Constantin MEUNIER (1831-1905)
Lot No.219
Głowa robotnika
brąz, odlew patynowany; marmur, wys. 25,5 cm;
Belgia, k. XIX - pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Belgia, k. XIX - pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Henri FUGERE (1872-1944)
Lot No.219
Tancerka i Faun
brąz srebrzony, marmur; wys. 27 cm; szer. 45,5 cm;
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Albert KRANZ (1893-ok. 1940)
Lot No.219
Sarny
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. 23,5 cm; dł. 38,5 cm;
Niemcy, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Niemcy, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Artysta nieokreślony (XX w.)
Lot No.219
Hermes
brąz, odlew; wys. 43 cm.
Europa Zachodnia, odlew XX w.,
estymacja: 3 600 - 4 200 zł
estymacja: 3 600 - 4 200 zł
Frederic Sackrider REMINGTON (1861-1909)
Lot No.219
Ujeżdżanie konia; rzeźba znana pod nazwą „Rattlesnake” [Grzechotnik]
brąz, podstawa z zielonego marmuru; wys. 35,5 cm, szer. 18 cm, głęb. 25,5 cm.
Stany Zjednoczone Ameryki, XIX/ XX w.; odlew późniejszy.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Auguste MOREAU (1834-1917) - według
Lot No.219
Żniwiarka
kompozycja metali patynowana na brąz; wys. 67 cm;
sygn. z tyłu: auguste moreau oraz okrągły znak odlewni
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
Odlewnia żeliwa BUDERUS KUNSTGUSS
Lot No.219
Św. Barbara
żeliwo, złocenie; wys. 38 cm.
wg proj. Heinricha Friedricha MOSHAGE (1896-1968)
Niemcy, Hirzenhein/Upper Hesse, 2 poł. XX w.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
2 200 zł