Wojciech KOSSAK - według

Lot No.
837
Ułan spod Somosierra reprodukcja na tkaninie; 95 x 63 cm.

Lot No.
838
Trzy flagi: Australii, USA i Wielkiej Brytanii tkanina; 33,5 x 22 cm.

DALER-ROWNEY

Lot No.
839
Sztaluga plenerowa drewno, mosiądz, pasek tekstylny i ze skóry syntetycznej, plastik; wys. od 97 cm do 147 cm;
ozn. DALER-ROWNEY.

Lot No.
840
Smok na podstawce tworzywo sztuczne w barwie brązu; 17 x 15 x 8 cm;
Chiny?, XX w.

Lot No.
841
Para rzeźb dekoracyjnych drewno, gipsatura malowane; 90 x 23 x 25 cm [88 x 22,5 x 23 cm];
XX w.

Jerzy ZARUBA (1891-1971) wg

Lot No.
842
Hotel Polonia druk, papier; 28 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zaruba.

Zestaw trzech siedzisk

Lot No.
901
dobierany dwa pufy o wym. 44 x 73 x 53 cm, siedzisko z ażurowym oskrzynieniem o wym.: 50 x 90 x 47 cm.
Polska, XX w.

Lot No.
902
Stolik pomocniczy mosiądz, szkło; 41 x 51 x 58 cm.
XX w.

Lot No.
903
Słupek drewno; 98 x 32 x 32 cm.
Europa Zachodnia, XX w.

Lot No.
904
Wieszak ścienny z motywem okrętów drewno, tkanina żakardowa, złota farba; 131 x 18 x 112 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Lot No.
905
Niciak z kluczykiem drewno; 66,5 x 56,5 x 38 cm.
Stan zach.: ślady użytkowania.

Lot No.
906
Konsolka i lustro w manierze późnobarokowej drewno, gipsatura, blat marmurowy; konsola wym.: 78 x 25 x 80 cm, lustro wym.: 83 x 53 cm;
przed oczyszczeniem.

Lot No.
907
Biurko z szufladą drewno; 110 x 45 x 75 cm;
do renowacji.