Stanisław BIENIA?
Lot No.356
Plac Zamkowy, 1994
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stan. Bienia?, 1994 r.
Malarz nieokreślony
Lot No.358
Pejzaż z wierzbą, 1949
olej, płótno; 68 x 98 cm;
sygn. i dat. p. d.: "ACA? 49".
Malarz nieokreślony
Lot No.362
Pejzaż morski, 1987
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Piotr … / 6/87.
Stanisław HABROWSKI (1914-2007)
Lot No.364
Dworek Chopina w Żelazowej Woli
olej, płótno; 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: St. Habrowski.
sygn. p. d.: St. Habrowski.
Violetta CELER
Lot No.366
Morze 1, Morze 2, 1985
1: olej, płótno; 81 x 60 cm;
2: olej, płótno; 81 x 60 cm.
2: olej, płótno; 81 x 60 cm.
Z. MAKARSKA
Lot No.370
Bzy, 1980
olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. p. d.: Makarska, opisany na odwrocie.
Wiktor SZYMAŃSKI
Lot No.372
Ujeżdżanie Pegaza
olej, płyta; 49 x 65 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR SZYMAŃSKI.
L. KOŁODZIEJ
Lot No.374
Uliczka w Kazimierzu Dolnym, 1970
olej, szpachla, płyta; 50 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Kołodziej / 1970.
Malarz nieokreślony
Lot No.376
Pejzaż nadwodny
olej, tektura; 14 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. S.
sygn. p. d.: A. S.
Malarz nieokreślony XX w.
Lot No.380
Brzozy nad jeziorem, 1944
olej, płótno, 39 x 59 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie.
sygn. p. d.: nieczytelnie.
M. SCHULER
Lot No.386
Pejzaż z jeziorem i górami
olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. i miejsc. l. d.: M. Schuler / Munchen.
Grażyna BARTNIK (ur. 1952)
Lot No.388
Lew, 2009
technika własna (relief), tektura karbowana, farby; 65 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany z tyłu: „LEW / g. baRTnik / 2009.".
Lot No.
601
Filiżanka malowana w motywy kwiatowe
porcelana, farby naszkliwne, złocenie; filiżanka: 12,3 x 13 x 11 cm, spodek: średn. 15,7 cm;
na spodzie, oznaczenia: wycisk w kształcie litery "G".
MIŚNIA
Lot No.603
Talerz ze wzorem cebulowym
porcelana, kobalt; średnica 17 cm;
sygn. kobaltem na spodzie: skrzyżowane miecze, poniżej numer 36.
Lot No.
605
Para dużych talerzy
porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 4,3 x 35,5 x 35,5 cm;
na spodzie oznaczenie: GDCC? / Hand Painted / Decoration / Made In China;
Lot No.
607
Zestaw naczyń ceramicznych
porcelana szkliwiona; w składzie: puzdro z pokrywą o wym. 4 x 14 x 15 cm;
oznaczenia na spodzie: LIMOGES; wazonik wiszący o wym. 14,5 x 18,5 x 7,5 cm.
Lot No.
610
Figurka porcelanowa - Młodzieniec z różami
porcelana, farby naszkliwne; wys. 21 cm;
sygn. na spodzie: ITALY / 608.
Lot No.
612
Figurka porcelanowa - Huzar
porcelana, farby naszkliwne; wys. 22 cm.
Niemcy?, 2 poł. XX w.
Niemcy?, 2 poł. XX w.
Ernst BOHNE & SÖHNE
Lot No.614
Figurka porcelanowa - Żołnierz
porcelana, farby naszkliwne; wys. 24 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: N pod koroną.