Stanisław BIENIA?

Lot No.
356
Plac Zamkowy, 1994 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stan. Bienia?, 1994 r.

W. RICHTER

Lot No.
357
Pejzaż górski olej, płyta; 69 x 89 cm;
sygn. p. d.: W. Richter.

Malarz nieokreślony

Lot No.
358
Pejzaż z wierzbą, 1949 olej, płótno; 68 x 98 cm;
sygn. i dat. p. d.: "ACA? 49".

Malarz nieokreślony

Lot No.
359
Miasteczko olej, płótno; 67 x 97 cm;
sygn. p. d.: ???

H. R.

Lot No.
360
Pejzaż olej, płótno; 66 x 99 cm;
sygn. l. d.: H. R…

Malarz nieokreślony

Lot No.
361
Las, 1987 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Piotr J… / 9/87.

Malarz nieokreślony

Lot No.
362
Pejzaż morski, 1987 olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Piotr … / 6/87.

Malarz nieokreślony

Lot No.
363
Rzeka w lesie olej, płótno; 45,5 x 66 cm.

Stanisław HABROWSKI (1914-2007)

Lot No.
364
Dworek Chopina w Żelazowej Woli olej, płótno; 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: St. Habrowski.

K. KUCZYŃSKA

Lot No.
365
Astry w wazonie, 1986 olej, płyta; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Kuczyńska 1986.

Violetta CELER

Lot No.
366
Morze 1, Morze 2, 1985 1: olej, płótno; 81 x 60 cm;
2: olej, płótno; 81 x 60 cm.

Ewa ŚWIĄDZYŃSKA (ur. 1958)

Lot No.
367
Kolorowa spódnica olej, płótno; 61 x 45 cm.

Ewa ŚWIĄDZYŃSKA (ur. 1958)

Lot No.
368
Martwa natura olej, płótno; 60 x 50 cm.

Ewa ŚWIĄDZYŃSKA (ur. 1958)

Lot No.
369
Siedząca kobieta olej, płótno; 61 x 46 cm.

Z. MAKARSKA

Lot No.
370
Bzy, 1980 olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. p. d.: Makarska, opisany na odwrocie.

Adam NOWAKOWSKI

Lot No.
371
Morskie Oko, 1993 olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Nowakowski 93.

Wiktor SZYMAŃSKI

Lot No.
372
Ujeżdżanie Pegaza olej, płyta; 49 x 65 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR SZYMAŃSKI.

BRITA

Lot No.
373
Tulipany olej, płyta; 51 x 40 cm;
sygn. p. d.: BRITA.

L. KOŁODZIEJ

Lot No.
374
Uliczka w Kazimierzu Dolnym, 1970 olej, szpachla, płyta; 50 x 38 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Kołodziej / 1970.

W. JANKOWSKI

Lot No.
375
Starówka zimą, 1991 olej, płótno; 45 x 25 cm;
dat. i sygn. p. d.: 1991 / W. Jankowski.

Malarz nieokreślony

Lot No.
376
Pejzaż nadwodny olej, tektura; 14 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. S.

Malarz nieokreślony XX w.

Lot No.
377
Łabędzie olej, płyta; 30 x 22 cm.

Malarz nieokreślony XX w.

Lot No.
378
Martwa natura olej, płótno; 27 x 35 cm.

P. TYMONOWICZ XX w.

Lot No.
379
Pejzaż wiejski olej, sklejka, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: P. Tymonowicz.

Malarz nieokreślony XX w.

Lot No.
380
Brzozy nad jeziorem, 1944 olej, płótno, 39 x 59 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie.

Hanna NOWAK

Lot No.
381
Akt olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Hann Nowak, opisany na odwrocie: "H. Nowak / Akt auf Rot".

Lot No.
382
Pejzaż nadwodny olej, płyta; 40 x 35 cm;
sygn. p. d.: … / Munchen.

Herman WALLRAP

Lot No.
383
Der Herrgottskramer, 1978 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. WALLRAP 1976.

Lot No.
384
Monachium, Marienplatz olej, płótno; 81 x 71 cm;
sygn. l. d.: ?

W. WAŚ.

Lot No.
385
Wiolonczelista, 1994 olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. WAŚ. 1994 r.

M. SCHULER

Lot No.
386
Pejzaż z jeziorem i górami olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. i miejsc. l. d.: M. Schuler / Munchen.

Kazimierz MACHOWINA (ur. 1938)

Lot No.
387
Kompozycja, 1993 olej, papier, 7,5 x 5,4 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: „Machowina 1993”.

Grażyna BARTNIK (ur. 1952)

Lot No.
388
Lew, 2009 technika własna (relief), tektura karbowana, farby; 65 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany z tyłu: „LEW / g. baRTnik / 2009.".

Artysta nieokreślony, nieprofesjonalny?, XX w

Lot No.
389
Słonie technika mieszana, skóra? wyciskana, barwiona; 50 x 35 cm.

Lot No.
601
Filiżanka malowana w motywy kwiatowe porcelana, farby naszkliwne, złocenie; filiżanka: 12,3 x 13 x 11 cm, spodek: średn. 15,7 cm;
na spodzie, oznaczenia: wycisk w kształcie litery "G".

KOPENHAGA

Lot No.
602
Talerz z malowanymi kwiatami porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 4 x 25 x 25 cm;
sygn. na spodzie kobaltem podszkliwnym: trzy fale.

MIŚNIA

Lot No.
603
Talerz ze wzorem cebulowym porcelana, kobalt; średnica 17 cm;
sygn. kobaltem na spodzie: skrzyżowane miecze, poniżej numer 36.

Lot No.
604
Zestaw do kawy chiński na 6 osób - dobierany porcelana, farby naszkliwne, złocenie.
Chiny, 2 poł. XX w.

Lot No.
605
Para dużych talerzy porcelana, farby naszkliwne, złocenie; 4,3 x 35,5 x 35,5 cm;
na spodzie oznaczenie: GDCC? / Hand Painted / Decoration / Made In China;

Lot No.
606
Dzban i patera dekoracyjna ceramika szkliwiona, farby naszkliwne, złocenia; patera: 5,2 x 40,5 x 40,5 cm; dzban: 33 x 28 x 20 cm.
Stan zach.: widoczne ślady użytkowania.

Lot No.
607
Zestaw naczyń ceramicznych porcelana szkliwiona; w składzie: puzdro z pokrywą o wym. 4 x 14 x 15 cm;
oznaczenia na spodzie: LIMOGES; wazonik wiszący o wym. 14,5 x 18,5 x 7,5 cm.

Lot No.
609
Grupa figuralna - Para z wiankiem i mandoliną - scenka pastoralna porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
wys. 14,5 cm, podstawa (owal) 14 x 9,5 cm.

Lot No.
610
Figurka porcelanowa - Młodzieniec z różami porcelana, farby naszkliwne; wys. 21 cm;
sygn. na spodzie: ITALY / 608.

Lot No.
611
Figurka porcelanowa - Dama z wachlarzem porcelana, farby naszkliwne; wys. 19,5 cm;
sygn. na spodzie: ITALY / 605.

Lot No.
612
Figurka porcelanowa - Huzar porcelana, farby naszkliwne; wys. 22 cm.
Niemcy?, 2 poł. XX w.

Lot No.
613
Figurka porcelanowa - Oficer kawalerii porcelana, farby naszkliwne; wys. 22 cm.
Stan zach.: odpryski farby.

Ernst BOHNE & SÖHNE

Lot No.
614
Figurka porcelanowa - Żołnierz porcelana, farby naszkliwne; wys. 24 cm;
sygn. z tyłu, u dołu: N pod koroną.

Lot No.
615
Figurka porcelanowa - Książę Józef Poniatowski porcelana farby naszkliwne, złocenia; wys. 24 cm;
na spodzie inskrypcja w języku francuskim oraz naszkliwnie kobaltem dwie skrzyżowane kreski.