Zdzisław KRÓL (1921-2002)
Lot No.149
Barkasy
litografia, papier; 22 x 39 cm (w świetle passe-partout).
Gustaw KLIMT (1862-1918)
Lot No.151
Dziewice, 1913
litografia barwna, papier welinowy o wysokiej gramaturze; 44 x 30 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz).
Hieronim BOSCH (1450-1516)
Lot No.153
Święty Krzysztof niosący Jezusa przez grzeszny świat
heliograwiura barwna, papier welinowy o wysokiej gramaturze, 23 x 31 (odcisk płyty), 28 x 38 (w ramie), numerowana ołówkiem 1/300.
Malarz nieokreślony
Lot No.155
Studium postaci
ołówek, papier; 60 x 45 cm;
Stan zach.: przed konserwacją.
Artysta nieokreślony
Lot No.157
Zdobycie miasta
tusz lawowany, gwasz, papier naklejony na tekturę; 33,5 x 41 cm (w świetle passe-partout);
inicjały autora "JJ" na kamieniu.
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.159
Napoleon Bonaparte
akwarela, papier czerpany; 19,3 x 14,4 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: ME (monogram wiązany).
Anna MENEL-KUBICKA (1920-2007)
Lot No.161
Marysieńka Sobieska - miniatura
akwarela, papier; 6 x 5 cm (owal).
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.163
Madonna - miniatura
tempera, gwasz, iworyna; 7 x 5,4 cm (w świetle owalnej oprawy);
inicjały po prawej stronie po środku: M A.
Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.165
Marie Madeleine de La Vieuville, markiza Parabere - miniatura
gwasz, iworyna; 8,5 x 6,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
napis po lewej, po środku: La Bran.
Malarz nieokreślony
Lot No.167
Dwie akwarele botaniczne
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton; 35,5 x 25 cm;
opisane ołówkiem u dołu.
opisane ołówkiem u dołu.
Malarz nieokreślony
Lot No.169
Stary rybak, 1929
pastel, papier; 50,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany: "Gdynia / 1929 / ?".
Malarz nieokreślony polski, około 1945
Lot No.171
Pejzaż
olej, tektura; 16,5 x 23 cm;
sygn. u dołu słabo czytelna.
sygn. u dołu słabo czytelna.
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.173
Dziewczyna w zielonej sukience
olej, deska?; 8 x 6 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. W.
sygn. p. d.: J. W.
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.175
Portret Petera Snayersa - wg Antoona van Dycka
olej, tektura; 27 x 20 cm.
JUHOLSON?
Lot No.177
Miasteczko
olej, płótno; 43 x 64 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: … Juholson?.
Malarz nieokreślony
Lot No.181
Myśliwy z psami
olej, tektura; 17 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. nieczytelnie.
sygn. l. d. nieczytelnie.
Malarz nieokreślony
Lot No.183
Wiejski dworek
olej, tektura; 39,5 x 51 cm;
na odwrocie ołówkiem: "Lublin k. Bystrzycy dom".
Malarz nieokreślony
Lot No.187
Dziewczynki z piłką
olej, tektura; 42 x 32 cm;
sygn. p. d.: V. dalej nieczytelne.
Wojciech KOSSAK - według
Lot No.189
Bitwa
reprodukcja podmalowana akwarelą, papier; 39,5 x 54 cm (w świetle passe-partout);
p. d.: WKossak 18...3
p. d.: WKossak 18...3
Artysta nieokreślony
Lot No.302
Gospodarstwo wiejskie
fotografia, papier; 27,5 x 41,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. pieczęcią u dołu.
sygn. pieczęcią u dołu.
Igor ADJELIC (ur. 1961)
Lot No.304
Casa Come Me / Brigitte, 2006
druk pigmentowy, papier; 60 x 90 cm; nakład: 8/20;
na odwrocie papierowa, autorska nalepka z informacją o pracy.
Bolesław CYBIS (1895-1957)
Lot No.306
Eyes of Amber
druk artystyczny, papier; 58,5 x 45 cm;
na odwrocie naklejka potwierdzająca audentyczność; print 681/1000.