Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988) - według
Lot No.101
Kobiety w polu, 1936
druk, papier; 19 x 22 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisany l. d.: Kobiety w polu.
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Paul KREISEL (1891-1982)
Lot No.103
Kościół Najświętszej Marii Panny w Gdańsku, 1920
akwaforta, akwatinta, papier; 35,5 x 34,5 cm;
sygn. p. d. PaulKreisel 20.
sygn. p. d. PaulKreisel 20.
Jan WOJNARSKI (1879-1937)
Lot No.105
Kaplica ogrojec przy Kościele Świętej Barbary w Krakowie
akwaforta, papier; 29,5 x 36,2 cm;
ołówkiem l. d.: ??, sygn. ołówkiem p. d.: Wojnarski.