Piotr NIZIŃSKI (1858-1919)
Lot No.157
Mężczyzna w fotelu, 1917
olej, tektura; 23 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: P. Niziński 1917.
Józef ZAJĄC (1890-1974)
Lot No.159
Dwór w parku, 1923
olej, tektura; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Zając / 1923.
Stanisław KORZENIEWSKI (1873-1942)
Lot No.161
Kwiaty
olej, płyta; 54 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: KORZENIEWSKI.
sygn. l. d.: KORZENIEWSKI.
Lot No.
203
Góral z siekierą
drewno lipowe, barwione na ciemny brąz; 50 x 16 x 10,5 cm.
Polska?, 4 ćw. XX w.
Polska?, 4 ćw. XX w.
Autor nieznany
Lot No.301
In nomine sancte trinitatis et individue unitatis
fotografia, papier; 20 x 22 cm.
Leszek GAŁYSZ (1948-2018)
Lot No.303
Bez tytułu
technika własna (folia, pisak, tempera); 20,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy).
Zdzisław KRÓL (1921-2002)
Lot No.305
Powrót z połowu
litografia, papier; 22 x 34 cm (w świetle passe-partout).
Andrzej KURKOWSKI (1927-1994)
Lot No.307
Don Kichot
linoryt, papier; 40 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. d.: A. KURKOWSKI.
Stanisław ROLICZ (1913-1997)
Lot No.309
Jesienne drzewa, 1955
linoryt barwny, papier; 22,4 x 29,9 cm;
u dołu ołówkiem: ""Jesienne przydrożne drzewa" linoryt barwny", sygn. i dat. p. d.: Stroli1955.
Marian MALINA (1922-1985)
Lot No.311
Kompozycja, 1958
drzeworyt, papier; 32,4 x 18 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: "M. Malina 58 R.".
Paweł STELLER (1895-1974)
Lot No.313
Rębacz, 1950
drzeworyt, papier; 27 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: P. Steller 1950.
Andrzej WAJDA (1926-2016)
Lot No.315
Bez tytułu, 1989
inkografia, papier; 29,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: "Andrzej Wajda", l. d.: "e/a", miejsc. i dat. p. d.: 27-I-89 / Tokio.
Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Lot No.317
Barbakan w Krakowie
linoryt, papier; 30,5 x 26 cm;
sygn. l. d.: S. Rassalski; p. d.: Kraków-Barbakan.
Jan TARASIN (1929-2009)
Lot No.319
Wąwóz Homole, 1990
serigrafia, papier; 40 x 60 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: JTarasin 90.
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Aleksander ŻURAKOWSKI (1892-1978)
Lot No.321
Szkice, 1946
ołówek, papier; 29 x 14 cm, 29 x 12,5 cm, 29 x 13,5 cm (w świetle passe-partout);
każdy sygn.: "A. Ż. 46", opisane na odwrocie.
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Lot No.323
Górniczy urobek
tusz, piórko, marker, gwasz (korekta autorska), papier; 20,7 x 14,7 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. monogramem wiązanym: F.
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Lot No.325
Bez słów
tusz, piórko, gwasz (korekta autorska), papier; 20,2 x 29 cm (wymiar arkusza);
sygn. monogramem p. d.: F.
sygn. monogramem p. d.: F.
Jerzy ZARUBA (1891-1971)
Lot No.327
Szpilki - projekt okładki, 1954
akwarela, tusz, papier; 38,5 x 28 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zaruba 54.
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.329
Makowe pole
akwarela, papier; 19 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: RDoux.
sygn. p. d.: RDoux.
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.331
Zimowy pejzaż nadwodny
akwarela, gwasz, papier; 17 x 22,4 cm (w świetle passe-partout).
Józef SCHIFFER (XX w.)
Lot No.333
Wieś nad strumieniem (XX w.)
gwasz, papier; 33.5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Schiffer.
sygn. l. d.: J. Schiffer.
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.335
Smok
według Joan Miró
tempera, papier; 67 x 47 cm (w świetle passe-partout).
ANSELM (XX w.)
Lot No.337
Kaczki
płótno naklejone na papier, 12 x 16 cm (w świetle passe-partout), w autorskiej ramce 27 x 34 cm;
sygn. „Anselm” w kompozycji oraz ołówkiem na passe-partout.