Malarz nieokreślony, II poł. XX w.
Lot No.339
Café, 1969
olej, płótno; 79 x 91 cm;
na odwrocie: Dla Liliany od Haliny / Felix / 1.X.69.
A. SLEZAK (XX w.)
Lot No.343
Kompozycja, 1985
olej, płótno; 45 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. SLEZAK 85.
Anna CZARTORYSKA (1887-1980)
Lot No.345
Pejzaż z łodzią nad rzeką
olej, tektura; 49 x 60 cm;
sygn. p. d.: Anna Czartoryska, na odwrocie stempel: "Anna Czartoryska / Artysta plastyk / Krynica-Zdrój".
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.347
Na skraju lasu
olej, płótno; 31,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. nieczytelnie.
sygn. p. d. nieczytelnie.
Z. MACIULEWICZ (XX / XXI w.)
Lot No.349
Pejzaż nadwodny, 2002
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. MACIULEWICZ / 2002 r.
Italo BOLLINI (XX w.)
Lot No.351
Dom w górach, 1977
olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: IBollini…1977.
Wanda SKONECKA (XX w.)
Lot No.353
Skrzypek
olej, płótno; 27 x 24 cm;
opisany na odwrocie: WANDA SKONECKA.
Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.357
Na pastwisku
olej, płótno naklejone na tekturę; 26 x 35,5 cm;
sygn. l. d. nieczytelne.
sygn. l. d. nieczytelne.
Jan DUTKIEWICZ (1911-1983)
Lot No.359
Pejzaż, 1971
olej, karton; 29,5 x 39,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: J. Dutkiewicz / 71.
Wiesław BOROWSKI (1935-1989)
Lot No.361
Przystanek, 1965
olej, płótno; 80 x 59,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: Borowski 65.
Lot No.
601
Mlecznik
porcelana, dekoracja kalkomania podmalowana; 15,5 x 12 x 9 cm.
Niemcy, koniec XIX w. - pocz. XX w.
Lot No.
603
Zestaw naczyń
porcelana szkliwiona; w składzie: puzdro z pokrywą o wym. 4 x 14 x 15 cm;
oznaczenia na spodzie: LIMOGES; wazonik wiszący o wym. 14,5 x 18,5 x 7,5 cm.
MIŚNIA - Meissen Porzellan Manufaktur
Lot No.605
Zestaw śniadaniowy z motywem maków
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; filiżanka: 5 x 11,5 x 10 cm, spodek śr.: 14,8 cm, talerzyk śr.: 17,6 cm;
sygn. na spodzie.
sygn. na spodzie.
ROSENTHAL - model Sanssouci
Lot No.607
Dzban i dwa półmiski
porcelana kremowa, tłoczona, dekorowana kalką - kwiaty, złocenia; półmiski: wys. 3 cm, 26 x 16 cm, dzbanek do wody wys. 17,3 cm.
Rosenthal, lata 40. XX w.
Rosenthal, lata 40. XX w.
Lot No.
609
Serwis do herbaty
porcelana biała, kalka (dekoracja z motywami kwiatowymi i wizerunkami ptaków), złocenia.
Lot No.
613
Zestaw dwóch wazonów - dobierany
porcelana, druk; 23 x 12 cm, 26 x 14 cm;
oznaczenia na spodzie.
oznaczenia na spodzie.
Lot No.
615
Amfora
porcelana, farby naszkliwne; wys. 30 cm;
sygn. kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką między rękojeściami.
Lot No.
617
Figurka dragona armii francuskiej
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
przetarcia farby i złoceń; wys. 22 cm, podstawa 5,8 x 5,5 cm.
Lot No.
619
Figurka grenadiera armii francuskiej grającego na flecie
klejony flet, przetarcia farby i złoceń; wys. 22,7 cm, podstawa 5,5 x 5,5 cm.
Lot No.
621
Dama z torebką - woreczkiem
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, drut (rączka torebki);
brak palca prawej dłoni, przetarcia farby i szkliwa; wys. 20 cm; średn. podstawy 6,2 cm.