Lot No.: 516

Teresa PIEKARCZYK, XX w.

Lot No.: 516

Skarbonka - kobieta z koszem

ceramika szkliwiona, wys. 14,5 cm;
sygn. na spodzie: PIEKARCZYK / TERESA / PLTP (Państwowe Liceum Technik Plastycznych w Zakopanem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł