Lot No.: 514

Autor nieokreślony, XX w.

Lot No.: 514

Buldog francuski

ceramika, podstawa - kamień; wys. całkowita: 31 cm;
sygn. z tyłu: Art Dog / 200 / LIMITED EDITION oraz litery: A O.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł