Lot No.: 395

Katarzyna JANUSZKO, XXI w.

Lot No.: 395

Red with Silver

technika autorska, tektura; 56 x 52 cm
sygn. p. d.: [podpis artystki].
estymacja: 1 700 - 2 000 zł