Lot No.: 362

Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)

Lot No.: 362

Perspektywa mgłą zakryta II, 2019

akryl, płótno; 98 x 128 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KRZYSZTOF KIWERSKI / „PERSPEKTYWA MGŁĄ ZAKRYTA 2” / AKRYL 2019 / 128 X 98.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł