Lot No.
863
Obrus ze wstawkami szydełkowymi
len, nić bawełniana; 166 x 120 cm.
Polska, okres międzywojenny.
Polska, okres międzywojenny.
Lot No.
873
Album na zdjęcia
oprawa: skóra tłoczona, drewno, mosiądz; tektura, papier, złocenia; 29 x 24 x 6 cm;
stan średni.
stan średni.
Lot No.
875
Lampa stojąca w manierze włoskiej
mosiądz; abażur: plastyk, tkanina; 177 x 51 cm (z abażurem).
Europa Zachodnia, Włochy?, XX w.
Lot No.
879
Żyrandol sześcioramienny art déco
mosiądz niklowany, szkło mleczne; rozpiętość ramion: 62 cm; wysokość: 63 cm.
Polska?, lata 30. XX w.
Polska?, lata 30. XX w.
Lot No.
881
Zegar kominkowy, typ „330”
drewno; 22,5 x 48 x 13 cm.
Polska, Predom-Metron, lata. 70. XX w.
Lot No.
887
Tarcza ze szpadami
tarcza: płyta, papier, welur; miecze: metal; 102 x 58 cm.
Europa Zachodnia, XIX i XX w.
Europa Zachodnia, XIX i XX w.
Lot No.
901
Konsola w manierze późnobarokowej
trzon w formie putta, blat obwiedziony festonami kwiatowymi
Lot No.
903
Komplet siedzisk klasycyzujących
mahoń; wymiary: -) kanapa 100 x 153 x 65 cm; -) fotele 98 x 64 x 52 cm; -) krzesła 90 x 47 x 45 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Europa Środkowa, pocz. XX w.