Serge MENDJISKY (ur. 1929)
Lot No.109
Zestaw 6 litografii z teki „Port Grimaud”
litografia barwna, papier, 41,5 x 32,3 cm;
sygn. p. d.: S Mendisky;
sygn. p. d.: S Mendisky;
A. MROZIŃSKA (1887-?)
Lot No.111
Nimfa, 1930
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, kredka; 18 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Mrozińska 1887 r.-?.
Artysta nieokreślony
Lot No.113
Akt kobiecy
akwarela, węgiel, na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. nieczytelna.
sygn. p. d. nieczytelna.
Elizabeth VIGEE-LEBRUN (1755-1842) - według
Lot No.115
Autoportret z córką
olej, płyta; 40 x 30 cm;
nie sygn.
nie sygn.
Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)
Lot No.117
Róże
olej, płyta; 46 x 37,5 cm.
Obraz ze spuścizny po artyście.
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.119
Pejzaż górski
olej, tektura; 38 x 47,5 cm (w świetle oprawy).
L. REYMEN, XX w.
Lot No.121
Strumień górski, 1948
olej, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygn. i dat.: L. Reymen / 1948.
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.123
Pejzaż z górami
olej, płótno; 54 x 71 cm.
Małe dziurki, widoczny ślad naprawy.
G. GÓRECKI, XX w.
Lot No.125
Głowa konia
olej, płótno; 27,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: G. Górecki.
sygn. l. d.: G. Górecki.
LE. PANOW, XX w.
Lot No.127
W świetle zachodzącego słońca, 1986
olej, płótno; 36 x 60 (w świetle oprawy)
sygn. i dat. p. d. LE. PANOW / 86.
Zygmunt KACZÓWKA (1915-1996)
Lot No.129
Pejzaż jesienny
olej, płótno; 22 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Kaczówka.
sygn. p. d.: Z. Kaczówka.
Stanisław OLEJNICZAK, XX w.
Lot No.131
Pejzaż z wyspą uniesień
olej, płótno; 61 x 96 cm;
sygn. p. d.: St. Olejniczak.
sygn. p. d.: St. Olejniczak.
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.133
Pejzaż z chatami, 1925
olej, płótno; 40 x 94 cm;
sygn. l. d.: J …kowski (?-pierwsza część nazwiska słabo czytelnie, monogram wiązany) / 25.
Artysta nieokreślony, XX w.
Lot No.135
Pejzaż wiejski
olej, płótno; 57 x 78 cm;
sygn. p. d. (nieczytelnie).
sygn. p. d. (nieczytelnie).
Virgile MOREY (czynna 1883-1895)
Lot No.201
Postać kobiety z dzieckiem - „Tempete”
kompozycja metali, marmur; wys. całkowita: 63,5 cm.
Francja, Paryż, ok. 1890.
Francja, Paryż, ok. 1890.
Lot No.
203
Rzeźba uskrzydlonej kobiety - Psyche
drewno, gipsatura; 101 x 40 x 42 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
Europa Zachodnia, XX w.
Władysław PAWELEC (1923-2004)
Lot No.302
Zestaw 3 fotogramów
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, odbitka autorska;
Władysław PAWELEC (1923-2004)
Lot No.304
Zestaw 3 fotogramów
Zdzisława SADOWSKA, XX w.
Lot No.306
Rodzina, lata 80./90. XX wieku
monotypia, papier; wymiary: 35 x 23,5 cm;
na odwrocie pieczęć autorska z adresem artystki i tytułem dzieła.
Henri de TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901) - wedłu
Lot No.308
Marcelle
druk barwny, papier; 46,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
w oryginalnej francuskiej oprawie.
Stanisław SZUKALSKI (1893-1987)
Lot No.310
Dziedzic
serigrafia barwna, 71,5 x 57 cm;
sygn. l. d.: projekt na / rzeźbę Dziedzic / Szukalski;
Z. KASPRZAK, XX w.
Lot No.312
Martwa natura
olej, płótno; 80,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: Z. K. oraz na odwrocie: Z. KASPRZAK.