Lot No.
840
Kilim
wełna, osnowa bawełniana; 100 x 214 cm.
Polska, l. 20-30. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Polska, l. 20-30. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Lot No.
842
Lustro wiszące
mosiądz odlewany niesygnowany, tafla lustrzana; wys. 91 cm szer. 51 cm.
Polska ?, 1 poł. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
Polska ?, 1 poł. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł
Lot No.
844
Wieszak mosiężny eklektyczny sześcioramienny
mosiądz; wys. całkowita 177 cm, szer. 45 cm, głęb. 45 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Lot No.
846
Rama w stylu zakopiańskim
jawor; 61,8 x 47 x 3 cm.
Podhale, pocz. XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Podhale, pocz. XX w.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Lot No.
901
Stolik zakopiański
jesion; 75 x 77,8 x 48,2 cm;
Podhale, pocz. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Podhale, pocz. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Lot No.
903
Fotel - uszak w stylu biedermeier
czereśnia,114,5 x 67 x 77 cm;
Europa Środkowa, ok. 1830.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł
Europa Środkowa, ok. 1830.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł
Lot No.
905
Zestaw mebli w stylu Ludwika Filipa
stolik - 76 x 111,5 x 63 cm, krzesła - 93 x 48 x 54 cm;
Europa Środkowa, ok. 1880.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Europa Środkowa, ok. 1880.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Lot No.
907
Bufet art deco
okleina wzorzysty orzech, wnętrze okleina mahoniowa; 108,5 x 105,3 x 43,8 cm;
Polska, ok. 1920/30.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Polska, ok. 1920/30.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Lot No.
909
Barek art deco w formie koła
fornir - orzech, szkło; 80 x 80 x 50,5 cm;
Europa Zachodnia, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Lot No.
911
Konsola w stylu art deco
fornirowana czeczotą brzozową; 92 x 95 x 91 cm;
Włochy, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 700 zł
Włochy, ok. poł. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 700 zł
Lot No.
913
Etażerka - regał art deco
fornirowana wzorzystą okleiną orzechową (z karpy); 177,3 x 60 x 30 cm;
Włochy l. 20-30. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
Włochy l. 20-30. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
Lot No.
915
Stolik - żardiniera art deco
fornirowany wzorzystą okleiną orzechową (z karpy); 32 x 110 x 110 cm;
Włochy, l. 20-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Włochy, l. 20-30. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł