Lot No.
908
Kanapa w typie Ludwik XVI z oparciem, XX w.
drewno malowane na biało, tapicerowanie; 83 x 120 x 63 cm;
Stan do konserwacji
Stan do konserwacji
Lot No.
910
Para krzeseł w typie Ludwik XVI, XX w.
drewno malowane na biło, tapicerowanie; 79 x 45 x 49 cm;
do konserwacji
do konserwacji