Lot No.
708
Świecznik na kwadratowej stopie
srebro pr. 12: wys. 10 cm, waga 81 g;
oznaczenia na spodzie: cechy austrowęgierskie.
CHRISTOFLE, XIX/XX w.
Lot No.710
Podstawka pod butelkę
plater na mosiądzu; 1,5 x 14,5 x 14,5 cm;
sygn. na spodzie: CHRISTOFLE / METAL BLANC / C, C.
WMF - WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK
Lot No.714
Paterka ażurowa
plater sygn.; wys. 6,5 cm, średn. 21 cm;
sygn. na jednej z nóżek oraz koło sygn. litera: N.
Lot No.
716
Para piersiówek
- piersiówka z lekko wysklepioną zakrętką: plater; wys. 12,5 cm;
- piersiówka mosiężną pokrywką (dobieraną): plater, mosiądz; wys. 11 cm; na brzuścu cechowana.
Lot No.
718
Zestaw naczyń dobierany
w składzie:
- mlecznik: plater (wewnątrz pozłocenie-przetarte); wys. 7 cm;
Johan Theodor PALMGREN
Lot No.720
Zestaw do kawy platerowy
w składzie:
- dzban z pokrywka na zawiasie: wys. 28,5 cm; sygn. na spodzie;
Lot No.
722
Kabaret
plater na mosiądzu, szkło przezroczyste; wys. 18 cm;
na spodzie oznaczenia słabo czytelne;
CHRISTOFLE
Lot No.730
Cukiernica skrzynkowa
plater na mosiądzu; wys. 9,5 cm;
sygn. na spodzie oraz nr fabryczny: 665837; kluczyk uszkodzony.
Lot No.
732
Dzbanek na czterech nóżkach i pokrywką
plater na miedzi; wys. 25,5 cm;
na spodzie oznaczenia: SILVER ON COPPER/ mitra, B, S, C/ REG.
Lot No.738
Wazonik z groszkowanym korpusem
plater na mosiądzu; wys. 17 cm;
sygn. na spodzie: WMF / G;
sygn. na spodzie: WMF / G;
Lot No.
740
Patera z falbaniastym kołnierzem
plater, wnętrza pozłacane; 8 x 22 x 22 cm;
sygn. na spodzie słabo czytelna.
Lot No.
743
Taca z ażurowym kołnierzem
plater na miedzi; 3,2 x 47,5 x 30 cm;
oznaczenia na spodzie: D. P. & SONS / 7463;
Lot No.
801
Kawiarka elektryczna
metal, tworzywo sztuczne, ceramika; wys. 30,5 cm;
sygn. i opisana na spodzie: Elektromedyczna / SPÓŁDZIELNIA PRACY / KAWIARKA Poj. 0,7 l. / TYP-9/1966 /
Lot No.
803
Zestaw naczyń dobierany
w składzie:
- puzderko z pokrywką: mosiądz, emalia komórkowa; wys. całk. 7,5 cm;