Lot No.
815
Lampa gabinetowa secesyjna, pocz. XX w.
żeliwo, blacha mosiężna, szkło matowe ; 34,5 x 15 x 15 cm;
klosz dobierany;
klosz dobierany;
Lot No.
821
Parawan w typie Ludwik XVI, pocz. XX w.
drewno, gipsatura, złocenie, tkanina, tektura; 175,5 x 130,5 x 2,7 cm;
do renowacji;
do renowacji;
Lot No.
825
Kandelabr z dwoma kinkietami
- kandelabr: żelazo; wys. 40 cm;
- kinkiety: żelazo; wys. 31,7 cm.
Lot No.
829
Para miniatur
- Madame de Pompadour - wg François Boucher: emulsja fotograficzna światłoczuła, gwasz, kość słoniowa; 8 x 6 cm (w świetle owalu oprawy); sygn. p. c.;
Lot No.
843
Dzban do wody z pokrywka na zawiasie, XIX w.?
miedź, mosiądz (zwieńczenie pokrywki); 20 x 20,5 x 15,5 cm;
Lot No.
853
Para świeczników trzyświecowych
mosiądz, ceramika szkliwiona; wys. 40 cm;
ślad po naprawie jednej muszli.
Lot No.
904
Fotel berżera a la Ludwik XVI
drewno złocone, tapicerowanie, płótno; 116,5 x 70 x 68 cm;
do konserwacji
do konserwacji