Towarzystwo Akcyjne Fabryki Szkła Dawnego S. Reich i S-ka Zawiercie
Lot No.1824
Ampla
szkło dekoracyjnie malowane w kolorze żółtym, czerwonym i niebieskim; wys. 16,5 cm;
1925 r.
estymacja: 900 - 1 200 zł
1925 r.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Lot No.
902
Stolik pomocniczy art déco
fornir: wzorzysty orzech; 75,5 x śr. 64,5 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Lot No.
904
Lampa podłogowa art déco
fornir: wzorzysty orzech; 147,5 x śr. 51 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 300 zł
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 300 zł
Lot No.
906
Komoda klasycystyczna, intarsjowana
sosna, mahoń, orzech, drewna owocowe, oliwka; marmur; brąz złocony;
Europa Zachodnia, pocz. XIX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
estymacja: 14 000 - 18 000 zł