Lot No.
904
Szafka-barek w stylu art déco
w formie walca, fornirowana palisandrem;
67 x śr. 48 cm; Polska, 1925-30;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
2 700 zł
Lot No.
908
Lustro z konsolą neorokokowe
rzeźbione, pozłacane; konsola - 43,3 x 78,5 x 29,5 cm; lustro - 226 x 88,5 x 15 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XVIII w.;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
7 500 zł
Lot No.
909
Lustro w rozbudowanej ramie o architektonicznej
neorenesansowej formie
dębowe; 229,5 x 211 x 53,2 cm;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
estymacja: 12 000 - 15 000 zł