Stanisław KOBA (ur. 1957)
Lot No.418
Baranki na niebie, 2010
olej, płótno; 74 x 85 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie St. Koba / 2010;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Sławomir KARPOWICZ (1952-2001)
Lot No.420
Pejzaż Toskański - dyptyk, 1990
olej, płótno; 115 x 100 cm (każda z części);
sygn. i dat. l. d.: S. KARPOWICZ / 90 (prawa część);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
4 000 zł
Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Lot No.1401
IX-87-A, 1987
technika własna, papier; 28,5 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Krystyn Zieliński (ołówkiem), l. d. ołówkiem: K.IX-87 (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 300 zł
estymacja: 1 800 - 2 300 zł
Bożena WAHL (ur. 1932)
Lot No.1403
Clown w zieleni
pastel, karton; 69 x 50 cm;
sygn. p. d.: BWahl.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
sygn. p. d.: BWahl.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Leszek DUTKA (1921-2014)
Lot No.1405
Trzy postacie, 1997
pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: LD.V.97.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
sygn. i dat. p. d.: LD.V.97.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Kazimierz JASIŃSKI-SZELA (ur. 1937)
Lot No.1406
Dzban, 1995
olej, ołówek, pastel, tektura; 60 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Jasiński 95.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
800 zł
Marek RUDNICKI (1927-2004)
Lot No.1407
Dzieci
akwarela, piórko, tusz, papier; 35 x 43 cm;
sygn. p. d.: Marek Rudnicki.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
sygn. p. d.: Marek Rudnicki.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Włodzimierz FINKE (ur. 1945)
Lot No.1409
Kobieta w kapeluszu, 2012
akryl, pastel, papier; 46,5 x 31 cm;
sygn. i opisany p. d.: Finke Włodzimierz 012 / "Kobieta w kapeluszu";
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)
Lot No.1411
Kompozycja, lata 60.-70. XX w.
technika mieszana, papier naklejony na płytę;
57,5 x 82,5 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
57,5 x 82,5 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)
Lot No.1413
Wnętrze biblioteki
olej, tektura; 61 x 47,5 cm.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.1415
Chwila nostalgii, z cyklu: Szara linia, 2016
olej, akryl, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
sygn. l. d.: W. Podgórski;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Krystyna CĘKALSKA-LINDERT (1920-2011)
Lot No.1417
Kobiety
olej, płótno; 100 x 60 cm;
sygn. p. g.: K CĘKALSKA (dwukrotnie);
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Wiesław MARKOWSKI, XX w.
Lot No.1419
Pejzaż marynistyczny II
olej, płótno; 110 x 120 cm;
sygn. p. d.: Markowski;
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
sygn. p. d.: Markowski;
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Lot No.1420
Martwa natura
olej, płótno; 117 x 88 cm;
sygn. l. d.: S. Karpowicz.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: S. Karpowicz.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
5 000 zł
Janusz BERSZ (1925-1985)
Lot No.1421
Cantata, 1966
olej, płótno; 44,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Janusz Bersz;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
sygn. p. d.: Janusz Bersz;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
Lot No.1422
Skrzypce
olej, płótno; 89 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: S. Karpowicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: S. Karpowicz;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
3 000 zł
Andrzej ŚRAMKIEWICZ (ur. 1951)
Lot No.1423
Lever de Soleil et Metamorphoses, 1977
olej, płótno; 97 x 146 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Śramkiewicz 77;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Krzysztof KAJDER (1952-2009)
Lot No.1425
Różowy akt, 1983
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.1426
Ogrodnicza
olej, płyta; 34 x 31 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
sygn. p. d.: Woj. Fleck.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
1 200 zł
Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)
Lot No.1427
Zima w miasteczku, 1999
olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Gnatowski / 7 II 1999;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
1 400 zł
Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)
Lot No.1429
Pejzaż z mgłą, 2017
olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski : DZ / 2017 [w kwadracie]
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Lot No.1431
Bez tytułu (47), 1995
olej, płótno; 38 x 46 cm,
sygn. i dat. l. g.: Ćwiertniewicz'95, na odwrocie opis autorski.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)
Lot No.1433
Morze, 2017
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi u dołu: BJ 2017.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
estymacja: 3 800 - 4 800 zł
Henryk KRYCH (1905-1980)
Lot No.1435
Plaża
olej, płótno; 50 x 61 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: „PLAŻA” oraz nr na płótnie: 11 A.
estymacja: 2 600 - 3 500 zł
estymacja: 2 600 - 3 500 zł
Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)
Lot No.1437
Kwiaty w oknie
olej, płótno; 65,5 x 48 cm.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.502
Asklepios
brąz, kamienna podstawa; wys. odlewu: 35 cm;
sygn. u dołu po prawej: MITORAJ; na odwrocie numer odlewu: A917/1000 H.C.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
20 000 zł
Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.1501
Paź królowej, 2018
ceramika; wys. 31 cm;
sygn. z tyłu: WP;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
sygn. z tyłu: WP;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Lot No.
601
Wazon wielobarwny
szkło dmuchane, przeźroczyste i powlekane, aplikacje millefiori, dekoracje
międzywarstwowe; wys. 35,5 cm; Włochy, Murano, lata 60.-70. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
estymacja: 2 200 - 2 900 zł
2 400 zł